Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
523 adet oyuncu var.
715 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.372 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NEW WORLD ORDER 283614
2 ÜTOPYA 266516
3 Gözlemciler 246958
4 NEW WORLD ORDER 2 72346
5 THERE IS DEATH 59685
6 TESKİLAT 54465
7 DOSTLARMEKANI 27591
8 KIZIL ELMA 17564
9 Dikiş Nakış 15998
10 Lale 5583
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 71027
2 Viktor Osimhen 57445
3 Renge Miyauchi 45909
4 Eyvani73 45635
5 Ozan_Luki 35694
6 K*RDE YOK 31283
7 Lamborghini 30207
8 ismail_08 23039
9 DIAMONDs... 22843
10 sorumsorumsak 20319
75. Dünya - Kılıç Arslan
490 adet oyuncu var.
4.878 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.426 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 16406234
2 YAKUZA 13190100
3 NRVANA ll 7134859
4 YAKUZAA 3886878
5 TÜRKİYEM 1281877
6 TESKiLAT 1149241
7 Şahin 111275
8 Hades Kapısı 75991
9 ASLANYUVASI 65706
10 Türk1Dev 12787
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1159174
2 kuzen. 896573
3 Gonyali Avci 894430
4 BloodThirsty 822332
5 ZenciMusa 812753
6 AloneAngel19 709557
7 GhosTKinG00 687194
8 Reşat_Hırçın 683028
9 cengiz26 672887
10 Ceyrancı 666942