Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
516 adet oyuncu var.
698 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.378 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NEW WORLD ORDER 244652
2 ÜTOPYA 240580
3 Gözlemciler 206072
4 NEW WORLD ORDER 2 73956
5 TESKİLAT 62259
6 THERE IS DEATH 50931
7 DOSTLARMEKANI 23972
8 KIZIL ELMA 16425
9 Dikiş Nakış 13706
10 BizBize 5456
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 67420
2 Viktor Osimhen 52394
3 Eyvani73 43612
4 Renge Miyauchi 38586
5 Lamborghini 25375
6 K*RDE YOK 23691
7 Ozan_Luki 23426
8 ismail_08 21547
9 DIAMONDs... 20523
10 sorumsorumsak 18107
75. Dünya - Kılıç Arslan
533 adet oyuncu var.
4.898 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.393 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 16203447
2 YAKUZA 13129776
3 NRVANA ll 6972306
4 YAKUZAA 3816624
5 TÜRKİYEM 1272809
6 TESKiLAT 1094815
7 Şahin 109008
8 Hades Kapısı 69717
9 ASLANYUVASI 64167
10 ByMeCHuL 13350
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1156629
2 Gonyali Avci 899276
3 kuzen. 885388
4 BloodThirsty 821750
5 ZenciMusa 805633
6 AloneAngel19 703163
7 Reşat_Hırçın 682317
8 GhosTKinG00 678423
9 cengiz26 664421
10 Ceyrancı 655575