Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
497 adet oyuncu var.
630 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.408 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NEW WORLD ORDER 200327
2 ÜTOPYA 182902
3 Gözlemciler 131700
4 NEW WORLD ORDER 2 86824
5 TESKİLAT 49917
6 THERE IS DEATH 38649
7 Dikiş Nakış 9276
8 DOSTLARMEKANI 6475
9 Lale 5348
10 DENGESİZLER 4916
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 63749
2 Viktor Osimhen 35377
3 Eyvani73 31429
4 Renge Miyauchi 26696
5 Ozan_Luki 18260
6 ismail_08 17520
7 kanliay 16159
8 Lamborghini 15531
9 K*RDE YOK 14848
10 DIAMONDs... 14380
75. Dünya - Kılıç Arslan
638 adet oyuncu var.
4.922 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.344 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 15717877
2 YAKUZA 12948963
3 NRVANA ll 6744257
4 YAKUZAA 3888581
5 TÜRKİYEM 1257090
6 TESKiLAT 1033610
7 Şahin 103078
8 Hades Kapısı 69637
9 ASLANYUVASI 60204
10 ByMeCHuL 12482
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1121198
2 Gonyali Avci 921230
3 kuzen. 864700
4 ZenciMusa 787413
5 BloodThirsty 785853
6 AloneAngel19 687039
7 Reşat_Hırçın 679180
8 GhosTKinG00 655978
9 cengiz26 644967
10 Ceyrancı 644208