Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
486 adet oyuncu var.
600 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.419 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NEW WORLD ORDER 184951
2 ÜTOPYA 157417
3 Gözlemciler 110631
4 NEW WORLD ORDER 2 75507
5 TESKİLAT 41247
6 THERE IS DEATH 27460
7 Dikiş Nakış 7977
8 Lale 5211
9 DOSTLARMEKANI 4842
10 DENGESİZLER 4266
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 59812
2 Viktor Osimhen 28250
3 Eyvani73 24700
4 Renge Miyauchi 22538
5 CARATACUS 16888
6 Ozan_Luki 15592
7 kanliay 14223
8 ismail_08 13452
9 Lamborghini 13019
10 scorpionfb 12766
75. Dünya - Kılıç Arslan
639 adet oyuncu var.
4.882 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.371 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 15424449
2 YAKUZA 12803753
3 NRVANA ll 6659809
4 YAKUZAA 3772978
5 TÜRKİYEM 1246648
6 TESKiLAT 1025037
7 Şahin 101485
8 Hades Kapısı 69637
9 Türk1Dev 65240
10 ASLANYUVASI 57571
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1102250
2 Gonyali Avci 916712
3 kuzen. 859613
4 BloodThirsty 784755
5 ZenciMusa 747098
6 Reşat_Hırçın 677454
7 AloneAngel19 676832
8 GhosTKinG00 642617
9 Ceyrancı 636927
10 cengiz26 631415