Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
538 adet oyuncu var.
770 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.349 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 Gözlemciler 368471
2 NEW WORLD ORDER 362896
3 ÜTOPYA 317632
4 THERE IS DEATH 94631
5 NEW WORLD ORDER 2 47864
6 TESKİLAT 44179
7 DOSTLARMEKANI 34293
8 KIZIL ELMA 19965
9 JİTEM 18436
10 Dikiş Nakış 16626
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 98238
2 Viktor Osimhen 68235
3 Renge Miyauchi 62378
4 Eyvani73 54821
5 Ozan_Luki 50579
6 K*RDE YOK 45849
7 Lamborghini 40114
8 DIAMONDs... 29634
9 sorumsorumsak 27617
10 eskiya36 26369
75. Dünya - Kılıç Arslan
490 adet oyuncu var.
4.933 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.418 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 16745715
2 YAKUZA 13359065
3 NRVANA ll 7376837
4 YAKUZAA 4033599
5 TÜRKİYEM 1296904
6 TESKiLAT 1210434
7 Şahin 117704
8 Hades Kapısı 76833
9 ASLANYUVASI 67176
10 Türk1Dev 19950
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1159297
2 kuzen. 911016
3 Gonyali Avci 881565
4 BloodThirsty 858747
5 ZenciMusa 825205
6 AloneAngel19 720634
7 GhosTKinG00 704974
8 cengiz26 686057
9 Ceyrancı 685303
10 Reşat_Hırçın 684917