Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
530 adet oyuncu var.
732 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.366 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NEW WORLD ORDER 302163
2 ÜTOPYA 298788
3 Gözlemciler 274990
4 THERE IS DEATH 68282
5 NEW WORLD ORDER 2 66668
6 TESKİLAT 55659
7 DOSTLARMEKANI 30100
8 KIZIL ELMA 18307
9 Dikiş Nakış 16759
10 Skyinn 2221
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 84698
2 Viktor Osimhen 60672
3 Renge Miyauchi 50824
4 Eyvani73 48577
5 Ozan_Luki 44694
6 K*RDE YOK 34577
7 Lamborghini 33112
8 DIAMONDs... 24748
9 ismail_08 23797
10 sorumsorumsak 22735
75. Dünya - Kılıç Arslan
491 adet oyuncu var.
4.892 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.432 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 16507602
2 YAKUZA 13246451
3 NRVANA ll 7196156
4 YAKUZAA 3927113
5 TÜRKİYEM 1287286
6 TESKiLAT 1167225
7 Şahin 112744
8 Hades Kapısı 76154
9 ASLANYUVASI 65876
10 Türk1Dev 13237
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1159297
2 kuzen. 901651
3 Gonyali Avci 894725
4 BloodThirsty 834299
5 ZenciMusa 816605
6 AloneAngel19 712667
7 GhosTKinG00 692163
8 Reşat_Hırçın 683585
9 cengiz26 676980
10 Ceyrancı 671217