Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
512 adet oyuncu var.
667 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.396 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NEW WORLD ORDER 217510
2 ÜTOPYA 213141
3 Gözlemciler 156531
4 NEW WORLD ORDER 2 72515
5 TESKİLAT 58272
6 THERE IS DEATH 45192
7 Dikiş Nakış 10791
8 DOSTLARMEKANI 7764
9 DENGESİZLER 6837
10 Lale 5348
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 66283
2 Viktor Osimhen 44677
3 Eyvani73 39583
4 Renge Miyauchi 31747
5 Ozan_Luki 21168
6 ismail_08 19970
7 Lamborghini 19537
8 K*RDE YOK 18988
9 kanliay 18687
10 DIAMONDs... 17600
75. Dünya - Kılıç Arslan
586 adet oyuncu var.
4.909 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.364 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 15941901
2 YAKUZA 13036955
3 NRVANA ll 6856590
4 YAKUZAA 3925954
5 TÜRKİYEM 1264707
6 TESKiLAT 1060421
7 Şahin 105656
8 Hades Kapısı 69637
9 NEW WORLD ORDER 65567
10 ASLANYUVASI 62423
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1151967
2 Gonyali Avci 894910
3 kuzen. 865636
4 ZenciMusa 800316
5 BloodThirsty 785853
6 AloneAngel19 696091
7 Reşat_Hırçın 681088
8 GhosTKinG00 666967
9 cengiz26 655257
10 Ceyrancı 650380