Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
540 adet oyuncu var.
802 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.324 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 Gözlemciler 425260
2 NEW WORLD ORDER 390823
3 ÜTOPYA 367623
4 THERE IS DEATH 101382
5 NEW WORLD ORDER 2 44954
6 TESKİLAT 42091
7 DOSTLARMEKANI 40936
8 KIZIL ELMA 21378
9 JİTEM 19014
10 Dikiş Nakış 18643
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 114462
2 Viktor Osimhen 78494
3 Renge Miyauchi 69546
4 Eyvani73 64115
5 Ozan_Luki 59452
6 K*RDE YOK 51300
7 Lamborghini 45163
8 sorumsorumsak 37973
9 DIAMONDs... 32584
10 eskiya36 28357
75. Dünya - Kılıç Arslan
491 adet oyuncu var.
4.949 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.416 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 16896828
2 YAKUZA 13425757
3 NRVANA ll 7470145
4 YAKUZAA 4087041
5 TÜRKİYEM 1301995
6 TESKiLAT 1238024
7 Şahin 121158
8 Hades Kapısı 77317
9 ASLANYUVASI 68006
10 Türk1Dev 20657
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1172401
2 kuzen. 914086
3 Gonyali Avci 880831
4 BloodThirsty 858757
5 ZenciMusa 832267
6 AloneAngel19 730158
7 GhosTKinG00 711578
8 Ceyrancı 694286
9 cengiz26 690835
10 Reşat_Hırçın 685040