Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
531 adet oyuncu var.
742 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.364 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 Gözlemciler 323709
2 NEW WORLD ORDER 321803
3 ÜTOPYA 280487
4 THERE IS DEATH 71478
5 NEW WORLD ORDER 2 65714
6 TESKİLAT 42402
7 DOSTLARMEKANI 30958
8 KIZIL ELMA 18810
9 Dikiş Nakış 18797
10 Skyinn 2393
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 87413
2 Viktor Osimhen 62481
3 Renge Miyauchi 53185
4 Eyvani73 50672
5 Ozan_Luki 45793
6 K*RDE YOK 36913
7 Lamborghini 34974
8 DIAMONDs... 25240
9 ismail_08 24344
10 sorumsorumsak 23895
75. Dünya - Kılıç Arslan
493 adet oyuncu var.
4.909 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.418 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 16585398
2 YAKUZA 13279474
3 NRVANA ll 7257112
4 YAKUZAA 3958989
5 TÜRKİYEM 1291406
6 TESKiLAT 1181012
7 Şahin 113956
8 Hades Kapısı 76305
9 ASLANYUVASI 65876
10 Türk1Dev 19225
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1159297
2 kuzen. 904352
3 Gonyali Avci 894572
4 BloodThirsty 845904
5 ZenciMusa 819089
6 AloneAngel19 715755
7 GhosTKinG00 696639
8 Reşat_Hırçın 684160
9 cengiz26 679795
10 Ceyrancı 674774