Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
531 adet oyuncu var.
738 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.364 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NEW WORLD ORDER 317948
2 Gözlemciler 281718
3 ÜTOPYA 274259
4 THERE IS DEATH 69616
5 NEW WORLD ORDER 2 60091
6 TESKİLAT 52211
7 DOSTLARMEKANI 30648
8 KIZIL ELMA 18797
9 Dikiş Nakış 18341
10 Skyinn 2347
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 86189
2 Viktor Osimhen 61443
3 Renge Miyauchi 52090
4 Eyvani73 49923
5 Ozan_Luki 45372
6 K*RDE YOK 35959
7 Lamborghini 34035
8 DIAMONDs... 24904
9 ismail_08 24236
10 sorumsorumsak 23362
75. Dünya - Kılıç Arslan
492 adet oyuncu var.
4.905 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.420 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 16559498
2 YAKUZA 13274827
3 NRVANA ll 7224852
4 YAKUZAA 3944137
5 TÜRKİYEM 1289803
6 TESKiLAT 1174988
7 Şahin 113520
8 Hades Kapısı 76197
9 ASLANYUVASI 65876
10 Türk1Dev 19155
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1159297
2 kuzen. 903754
3 Gonyali Avci 894725
4 BloodThirsty 845842
5 ZenciMusa 818477
6 AloneAngel19 714371
7 GhosTKinG00 695290
8 Reşat_Hırçın 683962
9 cengiz26 678666
10 Ceyrancı 673220