Yükleniyor...
Kapat
Kabile Savaşları
Türkiye'nin %100 Türk Yapımı Online Strateji Oyunu...

Gizlilik Politikası Beyanı

Bu Gizlilik Bildirimi son olarak 31 Aralık 2023 tarihinde güncellendi.

1. Bu Gizlilik Bildiriminde Ne belirtilmiştir? Bu Gizlilik Bildirimindeki bölümler size aşağıdakiler hakkında bilgi verir:
 • İşlenen Kişisel Verilerin türleri,
 • Kişisel Verilerin işlenme amaçları,
 • Kişisel Verilerin işlendiği yerler (mobil uygulama ve web sitesi),
 • Kişisel Verileri korumak için uygulanan güvenlik önlemleri,
 • Üçüncü şahıslarla ilgili sorumluluk sınırları,
 • Kişisel Verilerinizi görüntüleme, değiştirme ve silme,
 • Bu Gizlilik Bildiriminde yapılan değişiklikler;
 • Sorunuz veya açıklamalarınız varsa ne yapacaksınız?
2. İşlenen Kişisel Verilerin türleri
A. Hizmetimiz tarafından kullanılan Kişisel Veriler

Hizmetimizi geliştirmek için Anonim Verileri kullanırız. Bu bilgiler, Hizmet (mobil uygulama ve web sitesi) aracılığıyla kamuya açıklanmayacaktır.

Otomatik olarak oluşturulan bilgiler

Çoğu diğer web siteleri, çevrimiçi hizmetler ve mobil uygulamalar gibi, Uygulamayı ve Web Sitemizi nasıl kullandığınızla ilgili olarak otomatik olarak üretilen bilgileri toplar ve işleriz. Toplanan bilgiler, IP adresinizi ve/veya benzersiz cihaz kimliğinizi içerir.

Özellikle katılmayı seçerseniz, Uygulama ve Web Sitemiz, coğrafi konum bilgilerinizi toplayabilir. Her durumda, coğrafi konum bilginizin alınmasını mobil cihazınızın veya bilgisayar tarayıcınızın ayarlarından engelleyebilirsiniz.

Sosyal ağ hesabınızdan bilgi erişimi ve toplama izni vermeyi özellikle tercih ederseniz, sosyal ağ hesabınızdaki temel kişisel bilgileriniz (adınız ve e-posta adresiniz gibi) ve ayrıca sosyal ağ kullanıcı kimliği (şifreniz değil) ve Uygulama ve Web Sitemiz aracılığıyla paylaştığınız yayınlarla ilgili parametreler. Erişilebilen ve alınabilecek bilgileri kontrol etmek için hesabınızın gizlilik tercihlerini nasıl ayarlayabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için lütfen sosyal ağın gizlilik politikasına bakın.

Bu, aynı zamanda, Uygulamayı ve Web Sitemizi nasıl kullandığınıza ilişkin otomatik olarak oluşturulmuş bilgilerle ilgili olarak gerçekleşir. Bu tür bilgiler, Uygulamanın ve Web Sitemizin nasıl kullanıldığını daha iyi anlamamıza ve bir kullanıcı olarak ihtiyacınıza uygun hizmet üretmemize yardımcı olur.

Uygulama ve Web Sitemiz içindeki kullanıcı yetkilendirme özelliklerini etkinleştirirseniz, aşağıdaki ek bilgiler saklanır:

 • E-posta,
 • İsim (isteğe bağlı),
 • Facebook, Twitter, Google+ veya Microsoft gibi harici bir sağlayıcı tarafından gönderilen ek profil bilgileri.

Uygulama ve Web Sitemiz sahibine, kullanımı hakkında bilgi vermek için aşağıdaki (bilinmeyen) bilgileri de topluyoruz:

 • Uygulamayı/Web Sitesini açtığınız an,
 • Uygulamanın/Web Sitesinin içinde açtığınız ekranlar ve bu ekranlarda harcadığınız süre,
 • Uygulamadan/Web Sitesinden ayrıldığınız an.

Not: kullanıcı yetkilendirme özellikleri etkinleştirilmişse, giriş yaptığınızda anonim bilgileri sizin bilgilerinizle ilişkilendirebiliriz.

Eğer uygulamada ve web sitesinde anlık bildirim reklamları aktifse, bunlarla entegre çalışan Firebase hakkındaki bilgiler aşağıda sunulmaktadır.

Firebase vasıtasıyla Kullanıcılar'ın bildirim izni durumu, bluetooth durum bilgisi, cihaz bilgileri, reklam tanıtıcısı (IDFA), konum, operatör, yüklü uygulama listesi bilgilerine erişilmekte olup sağlanan bu bilgilerin gizliliği için gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır. Kullanıcı'nın, kendisine iletilen kampanya görüntüsünü fotoğraf albümüne kaydetmek istemesi durumunda, Kullanıcı'nın fotoğraf albümü ve kamerasına erişilmekte ve ekran görüntüsü fotoğraf albümüne kaydedilmektedir. Bilgiler yalnızca Kullanıcı'nın izin verdiği ölçüde Uygulama ve Web Sitesi üzerinden anlık bildirimler gönderme amacı kapsamında, güvenli şekilde ve sadece gereken süre boyunca kullanılmaktadır. Bilgiler yalnızca söz konusu amaçların gerçekleştirilmesi için üçüncü partiler ile paylaşılmakta olup bu kapsam dışında bilgilerin yayınlanması ve ifşa edilmesine izin verilmemektedir.

C. Belirli Bilgiler

Size sadakat kartı, haber bültenleri, reklamcılık gibi bazı etkinliklerle başvurmanız istenebilir; bu durumda bazı kişisel bilgiler istenir. Bu bilgiler, hizmetimizin (üçüncü şahıslar dahil) veritabanında saklanır ve bizimle paylaşılacaktır.

Uygulamadaki ve Web Sitemizdeki fotoğraflar da dahil olmak üzere veri yüklediğinizde, bu paylaşılacak ve uygulamanın ve web sitesinin diğer tüm kullanıcıları tarafından görülebilecektir.

3. Kişisel Verilerin işlenme amaçları
A. Amaçlar

Taraflar Kişisel Verileri aşağıdaki amaçlarla işlemektedir:

 • Hizmeti (mobil uygulama ve web sitesi) kullanabilmenizi sağlamak için,
 • Hizmetimizle (mobil uygulama ve web sitesi) ilgili bilgileri güncel tutmak için,
 • Hizmetin (mobil uygulama ve web sitesi) iyileştirilmesi ve/veya özelleştirilmesi için,
 • Sizi tanımlamak ve/veya Hizmeti (mobil uygulama ve web sitesi) özelleştirmek için,
 • Sizi tanımak ve dolandırıcılığı önlemek için,
 • Destek sağlamak için,
 • Kişisel Verilerinizi, bizden bunu talep ettiğiniz takdirde veya yasal olarak yükümlü olduğumuz durumlarda, üçüncü şahıslara iletmek.
B. Kişisel Verilerin üçüncü şahıslara iletilmesi

Sizden önceden izin alınmaksızın Kişisel Verilerinizi üçüncü şahıslara satmamaktayız, satmıyor veya kiralamıyoruz. Bununla birlikte, Ücretli Hizmetlerle ilgili ödeme sağlayıcıları aracılığıyla ödeme yapmak gibi Kişisel Verilerinizi size sağlama veya talimatları yerine getirmeniz açısından şart olduğu durumlarda, Kişisel Verilerinizi üçüncü taraflara sağlayabiliriz.

Uygun olduğunu düşündüğümüz şekilde Hizmet'in (mobil uygulama ve web sitesi) bu tür amaçlar için üçüncü taraflara kullanımı hakkında "toplu anonim veriler" sağlayabiliriz. "Toplam anonim veriler", size geri gönderilemeyen ve bu nedenle Kişisel Veriler olarak sayılmayan verilerdir. Örneğin, Kullanıcıların Hizmeti (mobil uygulama ve web sitesi) nasıl kullandığını daha iyi anlamak için toplu anonim verileri kullanabiliriz.

Üçüncü bir tarafa geçtiğimiz veya bir üçüncü tarafla birleştiğimiz veya bir yeniden yapılandırmaya tabi olduğumuz durumda, Kişisel Verileriniz de üçüncü kişilere açıklanabilir ve / veya bu üçüncü kişiye devredilebilir. Bu üçüncü taraf, Kişisel Verileri ve bize sağladığınız diğer bilgileri kullanmaya devam etme hakkına sahip olacak.

Kişisel Verilerinizi, iyi niyetle, bir mahkeme kararı, halen devam eden adli işlem, cezai veya sivil mahkeme celbi veya kolluk kuvveti makamları tarafından verilen diğer yasal işlem veya taleplere uymanız gerektiğine inandığımız yerlerde ifşa edebiliriz veya egzersiz yapabiliriz Yasal hakları veya yasal iddialara karşı savunmak.

4. Kişisel Verilerin işlendiği yerler

Hizmetimiz (mobil uygulama ve web sitesi) kapsamında işlenen verilerin tutulduğu veri merkezleri değişik bölgelerde bulunmaktadır. Türkiye, İrlanda, Hollanda, Amerika Birleşik Devletleri bölgelerinde yer alan barındırma hizmetleri kullanılarak sağlanmaktadır. Bununla birlikte, işlenen Kişisel Veriler, bu ülkeler ve bölgeler dışında bir ülkede bulunan muhafaza sunucularına aktarılabilir ve depolanabilir. Kişisel Verilerinizin güvenli bir şekilde ve bu gizlilik politikasına uygun şekilde kullanılmasını sağlamak için makul ölçüde gerekli tüm adımları atacağız.

5. Kişisel Verileri korumak için hangi güvenlik önlemleri uygulanmaktadır?

Verilerinizin güvenliği ve diğer Kullanıcıların güvenliği bizim için çok önemlidir. Hizmetimiz (mobil uygulama ve web sitesi) üzerindeki Kişisel Verilerinizi kayıp ya da herhangi bir yasadışı işleme karşı korumak için teknik ve organizasyonel önlemler aldık. Aşağıdaki tedbirleri uyguladık: sunucularımızı güvenlik duvarları, SSL bağlantıları ve hassas verilerin şifrelenmesi yoluyla koruma. Bu liste ayrıntılı değildir.

6. Üçüncü şahıslarla ilgili sorumluluk sınırları

Hizmetimiz (mobil uygulama ve web sitesi) üçüncü taraflar tarafından sunulan hizmetler ve ürünler ve/veya ortakların, reklamverenlerin ve diğer üçüncü tarafların web sitelerine veya hizmetlerine köprüler içerebilir.

Tarafların, bu üçüncü tarafların içeriği, web siteleri veya hizmetleri üzerinde herhangi bir kontrolü veya etkisi yoktur. Üçüncü kişi web sitelerinin ve hizmetlerinin kullanımı için farklı gizlilik politikaları uygulanabilir. Bu Gizlilik Beyanı, yalnızca taraflar tarafından Hizmetimiz (mobil uygulama ve web sitesi) kendi amaçları doğrultusunda kullanmanız yoluyla elde edilen Kişisel Verilerle ilgilidir. Taraflar, üçüncü taraf web sitelerinin ve hizmetlerin içeriği, uygulamaları veya işletilmesi ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

7. Kişisel Verileri Silme

Bizden kişisel bilgilerinizi silmemizi istediğinizde bu hakla ilgili bazı yasal sınırlamaların olabileceğini unutmayın. Örneğin, yapmamız gerektiğinde yasal veya muhasebe amaçları gibi amaçlarla belirli ödeme kayıtları veya müşteri hizmetleri kayıtlarını muhafaza edeceğiz. Aynı zamanda kendi haklarımızı veya üçüncü kişilerin haklarını kullanmak, korumak, savunmak veya tesis etmek üzere de bilgileri saklayacağız.

Toplanan kişisel bilgilerinizi silmek için oyun içerisinde bulunan profil sekmenize gidip 'Hesap Sil' linkine bastıktan sonra açılan ekranın sağ alt kısmında bulunan 'Hesap Silme Talebi Gönder' tuşuna basmanız yeterlidir. Ayrıca e-posta yoluyla bizimle iletişime geçerek veya buradan bilgilerinizi silmek için bir istek gönderebilirsiniz. Kimliğinizi doğrulamak için ek bilgi sağlamanız istenebilir.

8. Facebook Veri Silme Talimatları Mobil uygulamamız ve web sitesimiz bir facebook girişine sahiptir ve kişisel verilerinizi (E-posta ve kullanıcı adı) sunucu veritabanımıza kaydederiz. Facebook politikasına göre, Kullanıcı Verilerini Silme Geri Çağırma URL'sini veya Veri Silme Talimatları URL'sini sağlamamız gerekiyor. "Kabile Savaşları" aktivitelerinizi silmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek bilgilerinizi silebilirsiniz:
 • Facebook Hesabınızın Ayar ve Gizlilik bölümüne gidin. "Ayarlar" ı tıklayın
 • Uygulamalar ve Web Siteleri”ni arayın ve Facebook'unuzla bağladığınız tüm uygulamaları ve web sitelerini göreceksiniz.
 • Arama çubuğunda "Kabile Savaşları" öğesini arayın ve tıklayın.
 • Kaydırın ve "Kaldır" ı tıklayın.
 • Tebrikler, uygulama etkinliklerinizi başarıyla kaldırdınız.
 • Ayrıca tüm bilgilerinizi firebase ve sunucu veritabanından otomatik olarak silecektir.
9. Çocuk gizliliği

Çocuklarla ilgili kişisel bilgiler bilerek veya kasıtlı olarak toplanmamaktadır.

10. Güvenlik

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak, hasar riskini en aza indirmek, bilgi kaybı ve yetkisiz erişimden veya bilgiyi kullanmak için önlemler uygulanmaktadır. Bununla birlikte, bu tedbirler mutlak bilgi güvenliği sağlayamamaktadır. Dolayısıyla, Hizmetimiz (mobil uygulama ve web sitesi) üzerindeki kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için çaba sarf edilir, ancak bu garanti edilmez ve Uygulamanın ve Web Sitemizin ve ilgili veritabanlarının herhangi bir haksız davranış, arıza, izinsiz engeller veya erişim veya diğer kötüye kullanım ve kötüye kullanımdan muaf olacağını makul bir şekilde bekleyemezsiniz.

11. Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılan Değişiklikler

Bu Beyan, herhangi bir zamanda güncellenebilir. Taraflar, Gizlilik Bildirimi'nin güncellenmiş bir sürümünü Hizmet aracılığıyla yayınlayacaktır. Taraflar, bu Gizlilik Bildirimi'nde yapacağı değişikliklerden haberdar olmak ve tarafların Kişisel Verilerinizi nasıl koruma altına alacakları konusunda bilgi sahibi olmak için bu sayfayı zaman zaman kontrol etmenizi önerir. Bu Gizlilik Bildirimini periyodik olarak gözden geçirmek ve güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmak sizin sorumluluğunuzdadır ve kabul ve taahhüt eder.

Bu Bildirimde yapılan değişikliklerin herhangi birine bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Değişiklik yürürlüğe girdikten sonra Uygulamayı kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen Bildirim'i kabul ettiğinizi gösterecektir. Değiştirilen Bildirimi kabul etmiyorsanız, Uygulamayı kaldırmanız ve onu daha fazla kullanmaktan kaçınmanız gerekir.

12. Hizmetlerin Kullanıcı ve Kullanıcı İçeriğinin Denetlenimi

KaraKunT Online Oyun ve Internet Hizmetleri Firmasının hizmetleri (mobil uygulama ve web sitesi), yasa dışı Kullanıcı İçeriği ya da başka oyuncuların uygunsuz veya yasa dışı faaliyetlerini denetleme mecburiyeti yoktur. Ayrıca başka oyuncuların (örneğin kendi profillerinde) paylaştığı bilgi, materyal, ürün veya hizmetlerden sorumlu tutulamaz. Kullanıcı İçeriği KaraKunT Online Oyun ve Internet Hizmetleri Firması tarafından onaylanmamaktadır. Ancak herhangi birisi işbu Şartlar'ı ihlal ediyorsa veya Hizmetleri kötüye kullanıyorsa, kullanıcı Oyuncu Profili'ndeki "Şikayet Et" bağlantısını üzerinden bu durumu bildirebilir.

KaraKunT Online Oyun ve Internet Hizmetleri Firmasının, Hizmetleri (mobil uygulama ve web sitesi) izleme mecburiyeti yoktur. Kullanıcı Hizmetleri kullanırken, Hizmetler ile olan etkileşimlerini ya da Hizmetleri kullanırken gerçekleştirdiği, KaraKunT Online Oyun ve Internet Hizmetleri Firması veya diğer kullanıcılar ile olan iletişimlerini (uygulama içi mesajlaşma vb.) izleme, kaydetme ya da depolama hakkına KaraKunT Online Oyun ve Internet Hizmetleri Firması sahiptir. Kullanıcı İçeriğinin bu Şartları ihlal ettiğinin belirlenmesi durumunda Kullanıcı İçeriği paylaşma ya da diğer Kullanıcılar ile iletişime geçme iznini kullanıcıya bildirmeden ortadan kaldırabilir ve Kullanıcının Hizmetlere erişimini tamamen sonlandırabilir.

Kullanıcı, hizmetlerimizi (mobil uygulama ve web sitesi) kullanırken diğer kullanıcılar ile iletişiminden kendi sorumludur. Başka bir kullanıcıyla sorun yaşaması durumunda KaraKunT Online Oyun ve Internet Hizmetleri Firması dahil olma sorumluluğunda değildir, ancak isterse dahil olabilir.

13. Kullanıcı İçeriği

"Kullanıcı içeriği", bir Kullanıcı tarafından (Sadece uygulama içindeki iletişimle sınırlı olmayan) kendisinden kaynaklanan ve kendisiyle ilgili olarak yaratılan içerik anlamına gelir. Kullanıcılar, kendi kullanıcı içeriklerini uygulamaya kattıklarında, sürekli ve kalıcı olarak, dünya çapında, kendilerine münhasır olmayan, transfer edilebilir bir takım haklarla beraber kullanıcı içeriklerini (ilgili fikri mülkiyet hakları da dahil) bedelsiz bir şekilde KaraKunT Online Oyun ve Internet Hizmetleri Firmasına bağışladıklarını ve KaraKunT Online Oyun ve Internet Hizmetleri Firmasın de bunu kendi çıkarına kullanmasını kabul ederek onaylamış olurlar. Kullanıcılar, kullanıcı hükümlerindeki haklarını, hakaret içeren, küçük düşürücü, müstehcen, pornografik, kötü niyetli, saldırı amaçlı ve üçüncü şahısların hak ve hukukunu ihlal edici yönde kullanmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler. Herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle veya bir neden göstermeksizin (şart olmamakla beraber, üçüncü şahıslardan ve kullanıcı içeriği ile ilgili mercilerden gelen iddia ve talepler üzerine), eğer KaraKunT Online Oyun ve Internet Hizmetleri Firması kullanıcısı tarafından bir önceki cümledeki hükmün ihlali söz konusu ise, KaraKunT Online Oyun ve Internet Hizmetleri Firmasın, herhangi bir kullanıcı içeriğini uygulamadan kaldırma hakkı mahfuzdur.

Uygulamada bulunmaması gereken yasadışı veya yasaklanmış olan bazı hususların listesi aşağıdadır. KaraKunT Online Oyun ve Internet Hizmetleri Firmasın, bu hususları ihlal edenler hakkında soruşturma yapmak ve bunları ihlal eden kişilerin üyeliklerini silmek , bu tarz uygunsuz iletişimi hizmetten kaldırmak ve bu kişilere karşı her türlü gerekli yasal tedbirleri almak ve başlatmak hakları da mahfuzdur. Bu hususları ihlal eden ve üyelikleri silinen kullanıcılar, silinen üyelikleri için hiçbir hak talebinde bulunamazlar. Bu hususları ihlal eden ve üyelikleri silinen kullanıcılar farklı bir üyelik ile oyuna giriş yaptıklarında yeni üyeliklerinin de silinmesi mümkündür.

Yasaklanan hususlar şunlardır:

 • Platformumuzda bir den fazla hesabınız olamaz ve tespiti halinde diğer hesaplarınız kalıcı olarak kapatılacaktır.
 • Ortaklaşa oyun oynadığı tespit edilen kullanıcılar kısa veya uzun vadeli olarak platformdan uzaklaştırılırlar.
 • Diğer oyunculara ve/veya platforma yazılı olarak küfür, hakaret, aşağılama ifadeleri, taciz ifadeleri kullanan oyuncular kısa veya uzun vadeli olarak platformdan uzaklaştırılırlar.
 • Sistem denetimleri esnasında hile veya yardımlaşma yolu ile haksız puan ve elmas kazandığı tespit edilen kullanıcıların puan ve elmasları sıfırlanır.
 • Genel ahlaka ve etik kurallara aykırı veya belli bir inanç ve düşünceyi aşağılayıcı profil fotoğrafı veya kullanıcı adı kullanan süresiz olarak oyundan uzaklaştırılır.
 • Kabile içi sohbetlerde kullanıcılar arası geçen konuşmalardan platform sorumlu değildir.
 • Platform dışı elmas alan ve satışını yapan kullanıcılar kısa veya uzun vadeli olarak platformdan uzaklaştırılırlar.
 • Oyun içerisinde kendisini admin/moderatör olarak tanıtan kullanıcılar platformdan kalıcı olarak uzaklaştırılırlar.
 • Başka bir kullanıcının yanlış ve yanıltıcı bulduğu bilgileri veya yasa dışı aktiviteleri veya tehdit edici, müstehcen, iftira edici, küçük düşürücü, hakaret içeren davranışları yapmak ve ileri safhaya taşımak;
 • Kullanıcılar arası oyun içi para biriminin aktarımı, diğer kullanıcıların ödül almalarına yardımcı olmak, hile programları kullanmak, oyun içi adaleti bozmak, şirket-makro programları, botlar, emülatörler ve diğer tüm üçüncü parti aletler vb. hile programlarının kullanımı, bulundurulması ve/veya diğer oyunculara fayda sağlaması amacıyla kullanmak.
 • Yasadışı bir çalışmayı veya başka birisine ait bir çalışmayı izinsiz olarak kullanmak, örneğin korsan bilgisayar programları kullanmak veya bunlara bağlantılar sağlamak, ya da üretilmiş olan kopya korumalı cihazları atlatmak için bilgi sağlamak veya korsan müzikler yayınlamak veya bunlara link (bağlantı) sağlamak;
 • Kısıtlı veya parola korumalı sayfalar yayınlamak ya da başka bir sayfadan link içermeyen veya erişilemeyen gizli sayfa veya resimler kullanmak.
 • Her çeşit pornografik veya açıkça cinsellik arz eden maddeleri görüntülemek;
 • Yasadışı silah yapımı veya kullanımı, birisinin özel hayatını ihlal etme ya da bilgisayar virüsleri sağlama veya oluşturma gibi yasadışı aktiviteler hakkında bilgilendirici içerik kullanmak;
 • Ticari veya yasadışı amaçlar için diğer kullanıcılardan parola veya kişisel kimlik bilgileri almak;
 • Önceden tarafımızdan yazılı izin alınmaksızın; yarışma, bahis, takas, reklamcılık veya piramit şemaları gibi ticari aktiviteler ve/veya satışlar yapmak;
 • Irkçılığı, bağnazlığı, herhangi bir birey ya da gruba karşı nefreti ve fiziksel zarar verilmesini teşvik eden içerik yayınlamak.

Bu hususların tamamı yasaklanmış ve sistem tarafından sürekli kontrol ediliyor olmasına rağmen, bir kullanıcının bu ve /veya benzeri durumlar ile karşılaşma ihtimali vardır ve kullanıcının, böyle bir duruma maruz kalması dolayısıyla herhangi bir taraftan gelecek zararlarla ilgili hakları ile ilgili KaraKunT Online Oyun ve Internet Hizmetleri Firması sorumlu değildir

14. Herhangi bir sorunuz ya da açıklamalarınız varsa ne yapacaksınız?

Bu Gizlilik Bildirimi ile ilgili herhangi bir sorunuz veya açıklamalarınız varsa, lütfen bir e-posta göndererek bizimle iletişime geçin.

KaraKunT Online Oyun ve Internet Hizmetleri Firması tarafından yayınlanmış oyunları oyunları cihazlarına yükleyerek veya web sitesi üzerinden oynayan, kullanan, barındıran kullanıcılar bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş saylır.

Oyun içi diğer kurallar için Lütfen tıklayınız.

 Ana Sayfa  | Binalar  | Bina Yapım Süreleri  | Puan Tablosu  | Bina Puan Hesaplayıcı  | BB-Kodları  | Kurallar  | Cezalı Oyuncular
App Store'dan indirin Google play'den indirin Google play'den indirin
© 2009 - 2024 - Kabile Savaşları | Gizlilik