Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
497 adet oyuncu var.
626 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.412 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NEW WORLD ORDER 195412
2 ÜTOPYA 180400
3 Gözlemciler 125073
4 NEW WORLD ORDER 2 84858
5 TESKİLAT 48165
6 THERE IS DEATH 37856
7 Dikiş Nakış 9276
8 DOSTLARMEKANI 6207
9 Lale 5348
10 DENGESİZLER 4756
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 62945
2 Viktor Osimhen 34994
3 Eyvani73 30793
4 Renge Miyauchi 25419
5 Ozan_Luki 18016
6 ismail_08 16882
7 kanliay 15999
8 Lamborghini 15127
9 K*RDE YOK 14430
10 CARATACUS 14305
75. Dünya - Kılıç Arslan
638 adet oyuncu var.
4.918 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.347 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 15682438
2 YAKUZA 12934837
3 NRVANA ll 6713490
4 YAKUZAA 3850765
5 TÜRKİYEM 1254972
6 TESKiLAT 1029547
7 Şahin 103078
8 Hades Kapısı 69637
9 Türk1Dev 69579
10 ASLANYUVASI 60050
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1120516
2 Gonyali Avci 921142
3 kuzen. 864626
4 ZenciMusa 786620
5 BloodThirsty 785694
6 AloneAngel19 685730
7 Reşat_Hırçın 678791
8 GhosTKinG00 653624
9 cengiz26 643326
10 Ceyrancı 642946