Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
523 adet oyuncu var.
712 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.375 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NEW WORLD ORDER 281117
2 ÜTOPYA 263779
3 Gözlemciler 238312
4 NEW WORLD ORDER 2 72154
5 THERE IS DEATH 58482
6 TESKİLAT 53847
7 DOSTLARMEKANI 27397
8 KIZIL ELMA 17440
9 Dikiş Nakış 15942
10 Lale 5350
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 70743
2 Viktor Osimhen 56957
3 Eyvani73 45455
4 Renge Miyauchi 45208
5 Ozan_Luki 30756
6 K*RDE YOK 30445
7 Lamborghini 29361
8 ismail_08 22919
9 DIAMONDs... 22729
10 sorumsorumsak 20157
75. Dünya - Kılıç Arslan
491 adet oyuncu var.
4.875 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.428 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 16390348
2 YAKUZA 13180797
3 NRVANA ll 7107447
4 YAKUZAA 3943219
5 TÜRKİYEM 1280625
6 TESKiLAT 1146361
7 Şahin 111041
8 Hades Kapısı 75958
9 ASLANYUVASI 65544
10 Türk1Dev 12787
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1158464
2 kuzen. 896218
3 Gonyali Avci 893814
4 BloodThirsty 822332
5 ZenciMusa 812033
6 AloneAngel19 708915
7 GhosTKinG00 686283
8 Reşat_Hırçın 682841
9 cengiz26 671907
10 Ceyrancı 666094