Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
540 adet oyuncu var.
798 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.326 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 Gözlemciler 405879
2 NEW WORLD ORDER 385034
3 ÜTOPYA 353501
4 THERE IS DEATH 111736
5 NEW WORLD ORDER 2 44284
6 TESKİLAT 41789
7 DOSTLARMEKANI 36778
8 KIZIL ELMA 21203
9 JİTEM 19014
10 Dikiş Nakış 18011
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 105781
2 Viktor Osimhen 77929
3 Renge Miyauchi 68306
4 Eyvani73 62971
5 Ozan_Luki 58292
6 K*RDE YOK 50121
7 Lamborghini 44500
8 DIAMONDs... 32548
9 sorumsorumsak 29489
10 eskiya36 27767
75. Dünya - Kılıç Arslan
491 adet oyuncu var.
4.947 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.415 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 16872924
2 YAKUZA 13419690
3 NRVANA ll 7447780
4 YAKUZAA 4086112
5 TÜRKİYEM 1300438
6 TESKiLAT 1234431
7 Şahin 120587
8 Hades Kapısı 77317
9 ASLANYUVASI 67519
10 Türk1Dev 20657
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1172347
2 kuzen. 913581
3 Gonyali Avci 881077
4 BloodThirsty 858757
5 ZenciMusa 831547
6 AloneAngel19 725201
7 GhosTKinG00 710584
8 Ceyrancı 692797
9 cengiz26 689714
10 Reşat_Hırçın 685040