Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
540 adet oyuncu var.
798 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.326 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 Gözlemciler 406242
2 NEW WORLD ORDER 385693
3 ÜTOPYA 353796
4 THERE IS DEATH 111851
5 NEW WORLD ORDER 2 44284
6 TESKİLAT 41789
7 DOSTLARMEKANI 36783
8 KIZIL ELMA 21203
9 JİTEM 19014
10 Dikiş Nakış 18066
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 105781
2 Viktor Osimhen 77929
3 Renge Miyauchi 68344
4 Eyvani73 62971
5 Ozan_Luki 58429
6 K*RDE YOK 50155
7 Lamborghini 44500
8 DIAMONDs... 32548
9 sorumsorumsak 29489
10 eskiya36 27767
75. Dünya - Kılıç Arslan
491 adet oyuncu var.
4.947 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.415 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 16874441
2 YAKUZA 13420402
3 NRVANA ll 7448273
4 YAKUZAA 4086888
5 TÜRKİYEM 1300855
6 TESKiLAT 1234677
7 Şahin 120624
8 Hades Kapısı 77317
9 ASLANYUVASI 67631
10 Türk1Dev 20657
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1172372
2 kuzen. 913581
3 Gonyali Avci 881077
4 BloodThirsty 858757
5 ZenciMusa 831650
6 AloneAngel19 725201
7 GhosTKinG00 710627
8 Ceyrancı 692912
9 cengiz26 689714
10 Reşat_Hırçın 685040